Střecha sklepa ve Velkých Bílovicích

O projektu

Naše tesařství mělo tu čest spolupracovat na novostavbě sklepa pro věhlasné Vinařství Skoupil ve Velkých Bílovicích. Tento projekt byl pro nás skutečnou výzvou, neboť jsme se zaměřili na zachování tradičního charakteru místní architektury a tradic.

Naše spolupráce s architektem byla klíčem k úspěchu projektu. Společně jsme vytvořili střechu, která se dokonale začlenila do okolního prostředí. Každý detail byl pečlivě promyšlený, aby střecha ladila s vzhledem místních nemovitostí a zachovala tradice regionu.

Vrcholem naší práce byla konstrukce stropu pro podkrovní místnost, která bude sloužit jako hostinský pokoj pro ubytované hosty. Pro zajištění optimálního osvětlení a komfortu jsme instalovali pět střešních oken Velux s automatickým ovládáním. Tato okna zajistí dostatečné množství přirozeného světla a umožní hostům užívat si nezapomenutelný pobyt.

Jsme hrdi, že jsme mohli přispět k vytvoření tohoto jedinečného prostoru pro Vinařství Skoupil a věříme, že novostavba sklepa představuje harmonickou spojení tradičního řemesla s moderními požadavky a estetikou.

No items found.

Slova zákazníka

none

Naše další projekty

Potřebujete zrekonstruovat nebo rozšířit své bydlení?

Napište nám a my už vše vyřesíme.

Luděk Opluštil
Luděk Opluštil
Majitel
IČO: 19349076
Díky za zprávu! Budeme se jí věnovat hned jak jen to bude možné.
Oops! Něco se pokazilo. Zkuste to prosím znovu později.