O nás

V Tesařství Opluštil spojujeme prvotřídní materiály s nejmodernějšími technologiemi tesařského řemesla. S naším zázemím vybaveným výkonnými stroji a důrazem na kvalitu dodáváme našim zákazníkům ty nejlepší dřevěné konstrukce, které vydrží generace.

Jsme držiteli mnoha profesionálních certifikátů

Naše vybavení

Disponujeme profesionálním vybavením od nejkvalitnějších výrobců, které primárně využíváme na našich stavbách.
V případě zájmu o vypůjčení vybavení nás kontaktujte na +420 733 677 289.
Jeřáb Böcker AHK 36/2400

Jeřáb Böcker AHK 36/2400

Největším pomocníkem na našich stavbách je přívěsný jeřáb Boecker AHK 36/2400. Díky němu jsme schopni zvládnout i vyšší a větší objekty, které by jinak trvale výrazně déle. Jeřáb disponuje i pracovní plošinou, díky které zvládnem provést práce i v hůře přístupných místech a nebo vám střechu na poptání prohlédnout.

Lešení / Střešní zábradlí

Lešení / Střešní zábradlí

Bezpečnost práce je pro nás naprostou prioritou. Proto využíváme rámového lešení a střešního zábradlí, které nejen zajišťují bezpečnost na pracovišti, ale také vytváří vhodné podmínky pro další stavební aktivity, například montáž fasády. Zajištění bezpečnosti stavby je pro nás klíčové s ohledem na prevenci vážných úrazů a nechtěných incidentů.

Střešní výtah Böcker HD 31K

Střešní výtah Böcker HD 31K

Pro zajištění plynulého průběhu stavebních prací po celou dobu výstavby využíváme střešního výtahu. Výtah disponuje maximálním dosahem 31 metrů, přičemž posledních 5,5 metru je určeno pro manipulaci na střeše. Jeho nosnost činí maximálně 350 kg, což zajišťuje bezpečnou a efektivní přepravu materiálů a vybavení do potřebné výšky.

Zázemí firmy

Klempířská dílna

Klempířská dílna

Díky našim vlastním klempířům a dílně jsme vám schopni poskytnout kompletní dodávku stavebních služeb. Pro vaši stavbu či rekonstrukci tak nebude muset shánět více dodavatelů, všechno můžete nechat na nás.

Sklad materiálu

Sklad materiálu

Disponujeme také vlastními prostory na Širokém dvoře v Břeclavi a díky tomu vám jsme schopni zajistit i nákup a uskladnění materiálu. Tímto způsobem tedy udržujeme stabilní cenu zakázky až do její úspěšné realizace.

Jsme sehraný tým

Základem našeho tesařství je tým zkušených profesionálů, kteří táhnou za jeden provaz. Každý člen našeho týmu přináší svou specifickou odbornost, abychom společně dosáhli dokonalého výsledku u každého projektu.
Luděk při přáci

Luděk

Majitel firmy / Tesař
George při práci

George

Pokrývač / Tesař
Dominik při práci

Dominik

Pokrývač /Tesař
Richard při práci

Richard

Klempíř
Zdeněk při práci

Zdeněk

Jeřábník / Pokrývač