Střecha a podkroví ve Starém Poddvorově

O projektu

Dokončili jsme náročný projekt pultové střechy s krovy o impozantní délce 12.5 metrů ve Starém Poddvorově. S klientem jsme věnovali zvláštní péči výběru materiálů, aby bylo zajištěno maximální zpracování a trvanlivost.

Pro konstrukci jsme použili kvalitní KVH a BSH hranoly, což zajistilo pevnost a stabilitu celé střechy. Nadkrokevní izolace Steico Protect o tloušťce 60 mm byla klíčovým prvkem pro optimální tepelnou izolaci. Střešní fólie Delta Foxx Plus s 30letou zárukou pak poskytla vynikající ochranu před vnějšími vlivy.

Další vrstvou byly podlepené kontralatě o tloušťce 80 mm a prkenný záklop o tloušťce 24 mm, což vytvořilo pevný a odolný základ pro finální krytinu. Ta byla provedena z ručně falcovaného plechu, což dodalo celé střeše nejen eleganci, ale i unikátní vizuální dojem. Součástí projektu bylo také vytvoření dřevěných příček a části fasády vikýře.

Tento projekt byl pro nás inspirací a rádi bychom měli více příležitostí pracovat na podobně náročných a zároveň gratifikujících projektech. Komunikace s klientem probíhala hladce, a porozumění všem aspektům projektu bylo klíčové pro jeho úspěch. Jsme hrdí na výsledek naší práce a věříme, že tato střecha bude sloužit s elegancí a spolehlivostí po mnoho let.

No items found.

Slova zákazníka

none

Naše další projekty

Potřebujete zrekonstruovat nebo rozšířit své bydlení?

Napište nám a my už vše vyřesíme.

Luděk Opluštil
Luděk Opluštil
Majitel
IČO: 19349076
Díky za zprávu! Budeme se jí věnovat hned jak jen to bude možné.
Oops! Něco se pokazilo. Zkuste to prosím znovu později.