Přístavba nových bytových jednotek v Břeclavi

O projektu

Projekt rekonstrukce střechy a vytvoření prostorů pro nové bytové jednotky byl zatím největší stavba naší firmy, kterou jsme zdárně dotáhli do konce první fáze. Projekt byl navržen jako dřevostavba a tak celkové práce nemuseli čekat na návaznost řemesel. 

Klient zvolil za krytinu pálenou tašku a falcovaný plech z titanzinku, který budově dodá svůj unikátní ale stále historický vzhled. Tento projekt byl zatím největší stavba naší firmy, kterou jsme zdárně dotáhli dokonce první fáze.

Komunikace s klientem a architektem probíhala po celou dobu stavby a tak jsme byli schopni řešit jakékoliv nejasnosti okamžitě. Pro úspěšné dokončení projektu jsme využili výtahu Boecker, který nám umožnil snadný přesun materiálu a vybavení na staveniště. Bez tohoto zařízení bychom tuto stavbu nedokázali zvládnout s takovou efektivitou.

Jsme hrdi na to, že můžeme přispět ke kráse našeho města Břeclav a spolupracovat s investory, kteří dbají na vizuální estetiku a kvalitu staveb. Doufáme, že budeme mít více příležitostí podílet se na projektech, které pozitivně ovlivní vzhled našeho města a zlepší životní prostředí pro naše občany.

No items found.

Slova zákazníka

none

Naše další projekty

Potřebujete zrekonstruovat nebo rozšířit své bydlení?

Napište nám a my už vše vyřesíme.

Luděk Opluštil
Luděk Opluštil
Majitel
IČO: 19349076
Díky za zprávu! Budeme se jí věnovat hned jak jen to bude možné.
Oops! Něco se pokazilo. Zkuste to prosím znovu později.